Ugeplan

Et hurtigt overblik over ugens hold – vi har åbent fra mandag-torsdag

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag

Sjov & Ballade – Mandag

3-5 år
15:30-16:00 Mandag
Lille Sal – Messingvej

Sukkerchok

8-9 år
16:00-17:00 Mandag
Store Sal – Messingvej

MGP Stjerner – Mandag

6-8 år
16:05-16:50 Mandag
Lille Sal – Messingvej

Lil’ Divas

9-12 år
16:55-17:55 Mandag
Lille Sal – Messingvej

ENERGY

9-12 år
17:05-18:35 Mandag
Store Sal – Messingvej

Show Kids Mandag

9-12 år
18:00-18:50 Mandag
Lille Sal – Messingvej

Teknik Level 2 – Mandag

10-17 år
18:55-19:55 Mandag
Lille Sal – Messingvej

INFINITY

13-17 år
19:05-20:35 Mandag
Store Sal – Messingvej

Show Teens

13-17 år
20:00-20:50 Mandag
Lille Sal – Messingvej

Smarties

6-9 år
16:00-16:50 Tirsdag
Lille Sal – Messingvej

Teknik Level 2 – Tirsdag

10-17 år
16:00-17:00 Tirsdag
Store Sal – Messingvej

Symphony

9-12 år
16:00-17:00 Tirsdag
Sal 1 – Arena Randers

Troublemakers

9-12 år
17:05-18:05 Tirsdag
Sal 1 – Arena Randers

Icebreakers

10-12 år
16:55-17:45 Tirsdag
Lille Sal – Messingvej

Contemporary 13-25 år

13-25 år
17:05-17:55 Tirsdag
Store Sal – Messingvej

Show Kids Tirsdag

8-13 år
17:50-18:40 Tirsdag
Lille Sal – Messingvej

Hope

13-17 år
18:10-19:10 Tirsdag
Sal 1 – Arena Randers

Teknik Level 3

13-17 år
18:00-19:00 Tirsdag
Store Sal – Messingvej

Girls United

13-17 år
19:05-20:05 Tirsdag
Store Sal – Messingvej

Prerogative

13-17 år
20:10-21:10 Tirsdag
Store Sal – Messingvej

Ain’t Your Mama

18+ år
19:15-20:15 Tirsdag
Sal 1 – Arena Randers

Teknik Level 1

7-12 år
16:00-17:00 Onsdag
Lille Sal – Messingvej

Sjov & Ballade – Onsdag

3-5 år
16:00-16:30 Onsdag
Lille Sal – Messingvej

Step Up Advanced Mix

9-17 år
16:00-17:00 Onsdag
Sal 1 – Arena Randers

Newsies

10-12 år
17:00-18:00 Onsdag
Store Sal – Messingvej

Contemporary 7-9 år

7-9 år
17:05-17:55 Onsdag
Lille Sal – Messingvej

Teknik Energy

9-12 år
17:05-18:05 Onsdag
Sal 1 – Arena Randers

Musical / Showdance

10-17 år
18:05-18:55 Onsdag
Store Sal – Messingvej

Teknik Beyond

13-17 år
18:10-19:10 Onsdag
Sal 1 – Arena Randers

Evita

13-17 år
19:00-20:00 Onsdag
Store Sal – Messingvej

Step Up Advanced Junior

13-17 år
19:15-20:15 Onsdag
Sal 1 – Arena Randers

Hit Fit Dance

18+ år
20:05-20:55 Onsdag
Lille Sal – Messingvej

Teknik Divine

13-17 år
20:20-21:20 Onsdag
Sal 1 – Arena Randers

Queen Bees

6-9 år
16:00-17:00 Torsdag
Lille Sal – Messingvej

Little Mix

10-12 år
16:00-17:00 Torsdag
Sal 1 – Arena Randers

Commercial Hip Hop

13-25 år
16:00-16:50 Torsdag
Store Sal – Messingvej

Hip Hop Advanced

10-17 år
17:05-18:05 Torsdag
Lille Sal – Messingvej

Dream Girls

10-12 år
17:05-18:05 Torsdag
Store Sal – Messingvej

BEYOND

13-17 år
17:05-18:35 Torsdag
Sal 1 – Arena Randers

Teknik Infinity

13-17 år
18:10-19:10 Torsdag
Store Sal – Messingvej

Contemporary 10-12 år

10-12 år
18:10-19:00 Torsdag
Lille Sal – Messingvej

DIVINE

13-17 år
19:15-20:45 Torsdag
Store Sal – Messingvej

Showdance Ladies

18+ år
19:05-19:55 Torsdag
Lille Sal – Messingvej