Hold sæson 2024-2025

Teknik Level 2 – Mandag

Teknik
18:55-19:55 Mandag

Sjov & Ballade – Mandag

Børnedans
15:30-16:00 Mandag

Musical / Showdance

Musical, Showdance
18:05-18:55 Onsdag

Hit Fit Dance

Motionsdans
20:05-20:55 Onsdag
Få pladser tilbage

Icebreakers

Hip Hop
16:55-17:45 Tirsdag
Få pladser tilbage

Symphony

Konkurrencehold, Showdance
16:00-17:00 Tirsdag
Få pladser tilbage

Show Teens

Contemporary, Showdance
20:00-20:50 Mandag

Commercial Hip Hop

Commercial Hip Hop
16:00-16:50 Torsdag

Show Kids Tirsdag

Contemporary, Showdance
17:50-18:40 Tirsdag

Contemporary 10-12 år

Contemporary
18:10-19:00 Torsdag

Contemporary 13-25 år

Contemporary
17:05-17:55 Tirsdag
Få pladser tilbage

Contemporary 7-9 år

Contemporary
17:05-17:55 Onsdag

Showdance Ladies

Jazz, Showdance
19:05-19:55 Torsdag

Ain’t Your Mama

Konkurrencehold, Musical, Showdance
19:15-20:15 Tirsdag

Hip Hop Advanced

Hip Hop
17:05-18:05 Torsdag

Newsies

Konkurrencehold, Musical, Showdance
17:00-18:00 Onsdag
Få pladser tilbage

Evita

Konkurrencehold, Musical, Showdance
19:00-20:00 Onsdag
Få pladser tilbage

Queen Bees

Konkurrencehold, Showdance
16:00-17:00 Torsdag
Få pladser tilbage

Teknik Level 1

Teknik
16:00-17:00 Onsdag
Få pladser tilbage

Hope

Konkurrencehold, Showdance
18:10-19:10 Tirsdag
Få pladser tilbage

Smarties

Hip Hop
16:00-16:50 Tirsdag

ENERGY

Konkurrencehold, Showdance
17:05-18:35 Mandag
Udsolgt

INFINITY

Konkurrencehold, Showdance
19:05-20:35 Mandag
Udsolgt

MGP Stjerner – Mandag

Børnedans, Showdance
16:05-16:50 Mandag
Udsolgt

Show Kids Mandag

Contemporary, Showdance
18:00-18:50 Mandag
Udsolgt

Troublemakers

Konkurrencehold, Showdance
17:05-18:05 Tirsdag
Udsolgt

Dream Girls

Konkurrencehold, Showdance
17:05-18:05 Torsdag
Udsolgt

Girls United

Konkurrencehold, Showdance
19:05-20:05 Tirsdag
Udsolgt

Sjov & Ballade – Onsdag

Børnedans
16:00-16:30 Onsdag
Udsolgt

Little Mix

Konkurrencehold, Showdance
16:00-17:00 Torsdag
Udsolgt

Sukkerchok

Konkurrencehold, Showdance
16:00-17:00 Mandag
Udsolgt

Lil’ Divas

Konkurrencehold, Showdance
16:55-17:55 Mandag
Udsolgt

Teknik Energy

Teknik for elitedansere
17:05-18:05 Onsdag
Udsolgt

Teknik Infinity

Teknik for elitedansere
18:10-19:10 Torsdag
Udsolgt

Prerogative

Konkurrencehold, Showdance
20:10-21:10 Tirsdag
Udsolgt

BEYOND

Konkurrencehold, Showdance
17:05-18:35 Torsdag
Udsolgt

DIVINE

Konkurrencehold, Showdance
19:15-20:45 Torsdag
Udsolgt

Teknik Beyond

Teknik for elitedansere
18:10-19:10 Onsdag
Udsolgt

Teknik Divine

Teknik for elitedansere
20:20-21:20 Onsdag
Udsolgt

Step Up Advanced Junior

Contemporary, Hip Hop, Jazz, Showdance
19:15-20:15 Onsdag
Udsolgt

Step Up Advanced Mix

Contemporary, Hip Hop, Jazz, Showdance
16:00-17:00 Onsdag
Udsolgt

Teknik Level 2 – Tirsdag

Teknik
16:00-17:00 Tirsdag
Udsolgt

Teknik Level 3

Teknik
18:00-19:00 Tirsdag
Udsolgt

Ekstra information